Szkoła Podstawowa nr 153
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Krakowie
godlo

Zebrania, dni otwarte, konsultacje z nauczycielami

Terminy zebrań i dni otwartych:

1.12.2022 r. (czwartek) Zebranie z rodzicami i dzień otwarty
18.05.2023 r. (czwartek) Zebranie z rodzicami i dzień otwarty

 

Terminy konsultacji dla uczniów i rodziców:

W ramach tzw. godziny dostępności nauczyciele są do dyspozycji uczniów i rodziców w podanych godzinach.

Przed konsultacją, należy umówić się z nauczycielem za pośrednictwem dziennika Librus najpóźniej w dniu poprzedzającym konsultację w celu potwierdzenia dostępności terminu.

L.p. Nazwisko i imię termin
1. Augustyn Sabina Środa 15:20 – 16:20
2. Bandarzewska Beata Poniedziałek 15:15 – 16:15
3. Blacha Patrycja Wtorek 14:30 – 15:30
4. Bilik Grażyna Środa 13:45 – 14:45
5. Brzuchacz Magdalena Czwartek: 15:30 – 16:30
6. Czubak Krzysztof Czwartek 15:25 – 16:25
7. Czwartkiewicz Małgorzata Poniedziałek 14:30 – 15:30
8. Dorczak Beata Czwartek 15:20 – 16:20
9. Franik  Maria Środa 15:30 – 16:30
(co dwa tygodnie)
10. Frosztęga Jolanta Środa 15:20 – 16:20
11. Garbacik Marta Poniedziałek 15:15 – 16:15
12. Gaweł Marek Środa 13:30 – 14:30
13. Grabińska-Kęsek Marta Poniedziałek 14:30 – 15:30
14. Gurba Urszula Czwartek 15:20 – 16:20
15. Iskra Grażyna Czwartek  15:20 – 16:20
16. Jania Michał Czwartek 14:30 – 15:30
17. Kańka Marta Czwartek 15:20 – 16:20
18. Klimek Gabriela Poniedziałek 14:35 – 15:35
19. Kotula Joanna Poniedziałek 15:20 – 16:20
20. Król-Klimkowska Elżbieta Piątek 14:30 – 15:30
21. Kubiak Małgorzata Poniedziałek 14:30 – 15:30
22. Łysińska Agnieszka Środa 15:25 – 15:55
23. Maj Katarzyna Piątek 14:30 – 15:30
24. Matyszczyk-Nieć Ewa Środa 15:20 – 16:20
25. Moroz Agata Piątek 14:30 – 15:30
26. Nicpoń Grzegorz Wtorek 14:30 – 15:30
27. Paloc – Węgrzyn Daria Czwartek 15:20 – 16:20
28. Pokrzyk Anna Środa 15:30 – 16:30
29. Róg Monika Czwartek 14:00 – 15:00
30. Sadulska-Stojek Ewelina Czwartek 15:20 – 16:20
31. Sanchez Martos Cristobal Poniedziałek 14:30 – 15:30
(co dwa tygodnie)
32. Seremak-Peczkis Paulina Czwartek  14:30 – 15:30
33. Skotniczny Tomasz Czwartek 14:30 – 15:30
34. Słota Rafał Środa 15:30 – 16:30
35. Strojek Anna Poniedziałek 14:30 – 15:30
36. Suder Marek Środa 15:20 – 16:20
37. Tomasiak Rafał Wtorek 15:30 – 16:30
38. Toroń Wojciech Środa 15:30 – 16:30
39. Żołowicz Krzysztof Piątek 14:30 – 15:30