O jeden dzień wcześniej obchodziliśmy w  naszej szkole Dzień Chłopaka.

29 września Samorząd U Kantego  zorganizował dla chętnych chłopaków mini turnieje sportowe i intelektualne. Grupa sportowa miała zajęcia sprawnościowe w sali gimnastycznej. Zajęcia przygotowane i prowadzone przez p. Magdalenę Brzuchacz i p. Marka Kępę miały wyłonić najsprawniejszego chłopaka. Po trzech konkurencjach okazało się, że trzech uczniów zdobyło najwięcej punktów :

Jakub Kulig 20 pkt  klasa IIIb

Jakub Zawada 20 pkt  klasa 1s

Bartosz Główczyk       20 pkt   klasa 1s

i oni otrzymują tytuł NAJSPRAWNIEJSZYCH CHŁOPAKÓW W NASZEJ SZKOLE.

Drugie miejsce zajęli:

Antoni Janiszewski 18 pkt  kl. IIc

Szymon Kucharski 18 pkt  7 SP

 

Na trzecim miejscu znaleźli się:

Jakub Galos 17 pkt   klasa IIIb

Szymon Goch 17 pkt   klasa IIIb

Dominik Wójcik 17 pkt  klasa 1s

Szymon Sołtys 17 pkt   klasa 2a

Druga grupa chłopaków, którzy zgłosili się do konkursu z tzw. wiedzy ogólnej pracowała w grupach , jedynie  z klasy IIb był jeden chłopak, Szymon Połeć, który dzielnie walczył do końca. Zadaniem każdej drużyny było udzielić poprawnej odpowiedzi na losowo wybrane pytania z czterech dziedzin, czyli z historii, kultury, nauki i techniki, geografii i biologii. Emocji było dużo ponieważ losowo wybierane pytania okazały się  bardzo trudne dla części drużyn. Walkę o finał toczyły drużyny z klasy 1a LO, 3a LO i Szymon Połeć z klasy IIb. Konkurs prowadziły dziewczyny z klasy IIIa.

W ostatecznej rozgrywce zwyciężyła drużyna z klasy  3aLO, a drugie miejsce zajęli ex aequo Szymon Połeć z IIb i 1aLO.

W czasie trwania turniejów, dziewczyny z klasy IIIa zorganizowały wybory na najfajniejszego chłopaka w szkole. Każda dziewczyna mogła głosować na jednego chłopaka. I tu niespodzianka, po podliczeniu głosów okazało się, że wygrał Szymon Róg, który w zeszłym roku również zdobył ten tytuł.

Najfajniejszym chłopakiem w naszej szkole jest SZYMON  RÓG.

Na drugim miejscu znalazł się Szymon Połeć a na trzecim Eryk Dudek.

Gratulujemy.