Europejskich wojaży ciąg dalszy

Sukces wieńczy dzieło!
Dotychczasowa współpraca z Fundacją British Council przynosi nowe rezultaty. Wizyta naszych uczniów w Sarajewie w ramach projektu Connecting Classrooms we wrześniu br. będzie miała swą reedycję. Tym razem – szkockie Glasgow! Występy naszej młodzieży w Sarajewie, przygotowane tam polskie stoisko i projekty współpracy naszej szkoły ze szkołami w Bośni, Hiszpanii i Szkocji okazały się takim sukcesem, że szkoccy partnerzy postanowili zorganizować podobne wydarzenie u siebie. Od 12 do 17 grudnia grupa naszych uczniów cieszyć się będzie wizytą w tym pięknym kraju. Imprezy towarzyszące czyli spektakl choreograficzny Big Dance, projekcja filmów promujących kraje uczestniczące w projekcie oraz zwiedzanie Glasgow to niewielki fragment programu wizyty. Smaczku dodaje lokalizacja – stadion ni mniej nie więcej tylko Celtic Glasgow! Tak! Tak! Artur Boruc był tam przed nami. Zatem wkrótce raport z THE CITY OF GLASGOW!!!