Dzień Chłopaka w naszej szkole rozpoczął się już w środę, bo wtedy właśnie rozpoczęły się rozgrywki eliminacyjne w Turnieju FIFA. W środę walczyły klasy pierwsze, w czwartek klasy drugie i trzecie Gimnazjum, a w piątek uczniowie z LO. Na 6 i 7 przerwie w piątek odbył się półfinał i finał Turnieju. W finale rozegrano pełne mecze, zwycięzcą został Grzegorz Synowiec z klasy Ic Gimnazjum, pokonał Aleksandra Ziarko z klasy 2a LO, który zajął II miejsce, a trzecie miejsce wywalczyli bracia Kulig czyli Kuba i Bartek, z klasy IIb.

Oprócz Turnieju FIFA, Samorząd U Kantego, a właściwie jego ładniejsza połowa, zorganizował głosowanie na „ Najfajniejszego chłopaka w szkole ”. Każda dziewczyna mogła zagłosować na jednego, wybranego przez siebie chłopaka. Głosy zostały podliczone przez dziewczyny z klasy IIIb i opiekuna Samorządu. Najfajniejszym chłopakiem w naszej szkole został ex aequo SZYMON RÓG z klasy Ia i SZYMON WINDYS z klasy IIIb.

Słodkim dopełnieniem dnia były pyszne lizaki dla każdego chłopaka 🙂

Zwycięzcom GRATULUJEMY

20160928_121226 20160928_121219

20160928_121152