W sobotnie deszczowe popołudnie w naszej lokalnej społeczności odbył się Festyn Jesienny dla mieszkańców osiedla i nie tylko. Wzięła w nim udział, w charakterze wolontariuszy, fantastyczna grupa uczniów naszej szkoły, która w rewelacyjny sposób pomagała, animowała, organizowała i robiła dokładnie to co trzeba, aby wszystko szło sprawnie. A do tego wszyscy byli pogodni, uśmiechnięci i naprawdę reprezentowali nasze szkoły na najwyższym poziomie.

Impreza była wspaniała, z dużą ilością pysznego domowego ciasta, bigosu, kiełbasek z grilla. Już czekamy na edycję wiosenną tej popularnej imprezy.
Dziękujemy Wam nasi wspaniali wolontariusze:

Mateusz Popielarski klasa 2d 

Natalia Kasprzyk klasa 2a 

Marysia Machura klasa 2a 

Marysia Kaczmarek klasa 1a 

Karolina Janas klasa 1a 

Hania Oczko klasa 2f 

Natalka Krasicka klasa 2f 

Zuza Korpak klasa 8b 

Maja Mniszek klasa 8b 

Emilka Zapiór klasa1c 

Patrycja Szafraniec klasa 1c 

Zuza Mikulska klasa 8b 

Dariusz Gralak klasa 5b 

Mateusz Szczekan klasa 7b